Johan Leksell oljemålningar

Johan Leksell oljemålningar
Johan Leksell oljemålningar
Johan Leksell oljemålningar
Johan Leksell oljemålningar
Johan Leksell oljemålningar
Johan Leksell oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN LEKSELL, (1874-1932): (2) Mansporträtt, signerade Leksell, olja på pannå, ca 30x20 cm

835016

2020-11-04