Byst Gösta Almgren

Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren
Byst Gösta Almgren

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Ärkebiskop Nathan Söderblom, byst, gips, signerad och daterad Gösta Almgren 1931, höjd ca 36 cm

Slitage, ställvis med nagg och märken

835020

2020-11-09