Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Ärkebiskop Nathan Söderblom, byst, gips, signerad och daterad Gösta Almgren 1931, höjd ca 36 cm
Slitage, ställvis med nagg och märken
835020
2020-11-09