Claude Weisbuch färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
CLAUDE WEISBUCH (Frankrike, Född 1927):Häcklöpare, ur "Cinq études du mouvement", färglitografi, signerad och numrerad 59/250, bladstorlek 48 x 64,5 cm.
inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
835045
2020-11-13