Claude Weisbuch färglitografi

Claude Weisbuch färglitografi
Claude Weisbuch färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

800 SEK

CLAUDE WEISBUCH (Frankrike, Född 1927):Häcklöpare, ur "Cinq études du mouvement", färglitografi, signerad och numrerad 59/250, bladstorlek 48 x 64,5 cm.

inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

835045

2020-11-13