Åke Johansson etnsingar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE JOHANSSON (Sverige, född 1948): 3 etsningar, "Längs floden III", "Frifågel" & "San Lorenzonatten" signerad och numrerade 20/180, 38/150 samt 98/100, plåtsorlek 7,5 x 12 cm, 24 x 16 cm respektive 29,5 x 20,5 cm
Ej examinerade ur ram.
835046
2020-11-13