Åke Johansson etnsingar

Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar
Åke Johansson etnsingar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE JOHANSSON (Sverige, född 1948): 3 etsningar, "Längs floden III", "Frifågel" & "San Lorenzonatten" signerad och numrerade 20/180, 38/150 samt 98/100, plåtsorlek 7,5 x 12 cm, 24 x 16 cm respektive 29,5 x 20,5 cm

Ej examinerade ur ram.

835046

2020-11-13