Nivada Antartic Glacier Armbandsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIVADA ANTARCTIC GLACIER, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, doublé, plexiglas, datum, krona märkt N, senare läderrem ej original, diam ca 36 mm

Smärre slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

835047

2020-11-04