Folke Gullby etsningar

Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar
Folke Gullby etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FOLKE GULLBY (Sverige,1912-1982) 2 etsningar, "Självporträtt" & "Pensébukett", signerade, plåtstorlek 14,5 x 12,5 cm respektive 20,5 x 14,5 cm.

Ej examinerade ur ram, inga synliga skador.

835050

2020-11-20