Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
FOLKE GULLBY (Sverige,1912-1982) 2 etsningar, "Självporträtt" & "Pensébukett", signerade, plåtstorlek 14,5 x 12,5 cm respektive 20,5 x 14,5 cm.
Ej examinerade ur ram, inga synliga skador.
835050
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här