Keith Haring plastbag

Keith Haring plastbag
Keith Haring plastbag

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KEITH HARING (1958-1990): Pop Shop, plastpåse med tryckt dekor, signerad och daterad Keith Haring -85 med svart filtpenna, ca 47,5x42 cm, monterad i svart distansram med glas

Plastic bag, signed, dated -85 with black marker. Folds and minor worn.

Slitage, veck och mindre rispor.

835053

2020-11-04