Hans J Wegner bokhylla

Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla
Hans J Wegner bokhylla

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, bokhylla, modell RY 100, ekfanér, bestående av skrivbord med lådor, samt 9 hyllplan, 2 sektioner, höjd ca 208, 209x50 cm, omonterad

Bruksslitage samt mindre fanerskador

835056

2020-11-03