Soff och matbord

Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord
Soff och matbord

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD MATBORD, 1950-tal, fanerat i teak, höjd 58, 130x63, alt. höjd 72, 130x125 cm

Bruksslitage

835063

2020-11-03