Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAROSLAW MARKIEWICZ (Belarus 1942-2010): "Fyra elementen", signerad och daterad a tergo Warsawa 1982, olja på duk, ca 67x67 cm
PROVENIENS: Galleri Salek, Stora Nygatan, Stockholm
835095
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här