Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, art deco, 1930/40-tal, slipat glas, dekor av kivnnofigur, höjd 28 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks- och åldersrelaterat slitage
835097
2020-11-09