Tillbaka till katalog

Glory lampor 2 st

Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st
Glory lampor 2 st

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

GLORY, industrilampor (2), 1900-talets mitt, stomme och skärm i förkromad metall, justerbar arm samt klämfäste, märkt Glory Made in Sweden, höjd ca ca 43cm från vägg

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

835101

Datum:

2020-11-09