Tillbaka till katalog
Glory lampor 2 st
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
GLORY, industrilampor (2), 1900-talets mitt, stomme och skärm i förkromad metall, justerbar arm samt klämfäste, märkt Glory Made in Sweden, höjd ca ca 43cm från vägg
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
835101
Datum:
2020-11-09