Heuer Autavia herrarmbandsur
Klubbat för:
22 000 SEK
23 000 SEK
HEUER, armbandsur, Autavia, stål, ca 1977, automatisk, mineralglas, datum, kronograf, refnr. 11630 MH, serienr. 360673, cal 12, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 41,5 mm, Heuerbox
"Selection, klockor"
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage, defekt bakboettspackning
835115
2020-11-29