Heuer Autavia herrarmbandsur

Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur
Heuer Autavia herrarmbandsur

Klubbat för:

22 000 SEK

23 000 SEK

HEUER, armbandsur, Autavia, stål, ca 1977, automatisk, mineralglas, datum, kronograf, refnr. 11630 MH, serienr. 360673, cal 12, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 41,5 mm, Heuerbox

"Selection, klockor"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage, defekt bakboettspackning

835115

2020-11-29