Vinglas murano

Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano
Vinglas murano

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS, 6 st, Murano, 1990-tal, flerfärgad glasmassa, höjd ca 15 cm

Ett glas med fotringsnagg

835117

2020-11-03