Smyckesbox

Smyckesbox
Smyckesbox
Smyckesbox
Smyckesbox
Smyckesbox
Smyckesbox

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

SMYCKESBOX, kalvläder, Italien, omkring 1900-talets mitt, längd 18 cm, bredd 11 cm, höjd 9 cm.

Bruksslitage.

835119

2020-11-13