Sigfrid Carlsson Grimma

Sigfrid Carlsson Grimma
Sigfrid Carlsson Grimma
Sigfrid Carlsson Grimma
Sigfrid Carlsson Grimma
Sigfrid Carlsson Grimma
Sigfrid Carlsson Grimma

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGFRID CARLSSON GRIMMA (född 1928): Can-can monogramsignerad SC, olja på duk, ca 25x16 cm,

PROVENIENS:
Konstnärshuset

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

835122

2020-11-03