John Wipp oljemålning

John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning
John Wipp oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN WIPP (1927-2005): ´´Gult hus´´, signerad John Wipp , olja på pannå, ca 22x19 cm

PROVENIENS:
Köpt direkt av konstnären

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

835124

2020-11-03