Eric Grate färglitografi

Eric Grate färglitografi
Eric Grate färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): Figurkomposition, stämpelsignerad och numrerad 33/199, färglitografi, ca 30x20 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

835125

2020-11-03