Damfickur i 18 k guld

Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld
Damfickur i 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, innerlock i metall, ankargång, diameter 32,5 mm, vikt ca 27 g, klockkedja i gulddoublé medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bucklor

835141

2020-11-04