Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, Georg Jensen, 6x5 cm, vikt ca 64 g
Smärre slitage/repor
835150
2020-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här