Hans Hansen armring för Georg Jensen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, Georg Jensen, 6x5 cm, vikt ca 64 g

Smärre slitage/repor

835150

2020-11-03