Vitrinskåp Louis XVI-stil

Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil
Vitrinskåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, 1 låda, nederdel med lucka med bakomvarande lådinredning, invändigt med hyllplan i glas, fanerad i olika träslag, detaljer i metall, höjd ca 154, 88x39 cm

Kuntoraportti

Mindre märken förekommer

835176

Päivämäärä:

2020-11-12