Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STENYXOR, PILSPETS, 2 fornnordiska yxor samt 1 pilspets, flint, längd 15-24 cm, pilspets 20 cm
Nagg, slitage
835185
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här