Yxor och pilspets

Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets
Yxor och pilspets

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STENYXOR, PILSPETS, 2 fornnordiska yxor samt 1 pilspets, flint, längd 15-24 cm, pilspets 20 cm

Nagg, slitage

835185

2020-11-10