Arkivbyrå

Arkivbyrå
Arkivbyrå
Arkivbyrå
Arkivbyrå
Arkivbyrå
Arkivbyrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, furu, 10 lådor med skyltar, höjd ca 76, 33x45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

835200

2020-11-09