Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, furu, 10 lådor med skyltar, höjd ca 76, 33x45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
835200
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här