Björn Petter berntzen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN PETTER BERNTZEN (född 1921): Fjordlandskap, signerad B Berntzen , olja på duk, ca 50x90 cm

835201

2020-11-04