Stolar 1 par

Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par
Stolar 1 par

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, bemålade samt bronserade, sitthöjd 45 cm

Fläckar, slitage

835202

2020-11-04