Ljuskrona Novaresi

Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi
Ljuskrona Novaresi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets slut, Novaresi, Murano, Italien, förgylld stomme, behängd med slipade stavprismor, 6 ljuspunkter, höjd inkl kedja ca 105, höjd 34, diameter 50 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

835210

2020-11-04