Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
TABURETT, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor, bladhölstrade ben, stoppad och med textil klädsel, höjd ca 44 samt 40x40 cm
Bruksslitage
835223
2020-11-04