Bänk art deco

Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco
Bänk art deco

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, art deco, 1900-talets första hälft, uppfällbar sits, höjd ca 64, sitthöjd 54, 80x33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

835229

2020-11-09