Soffa Chesterfield 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, chesterfield modell, 1900-talets andra hälft, cognacsfärgat skinn, djuphäftad, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 43, höjd 70, djup 90, längd 220 cm

Slitage, ställvis hårdare

835233

2020-11-09