Oljemålning Carl Holger Fischer

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 64x94 cm

Kuntoraportti

835234

Päivämäärä:

2020-11-12