Oljemålning Carl Holger Fischer
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 64x94 cm
Kuntoraportti
835234
Päivämäärä:
2020-11-12