OSCAR TORLASC bordslampa

OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa
OSCAR TORLASC bordslampa

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSCAR TORLASCO, bordslampa, 1940-tal, för Lumi Italieien, stomme i mässing, rörligt skaft i kulled, höjd ca 44, skärmens diameter ca 30 cm

Ingår i temaauktionen Belsyning

Visst åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

835237

2020-11-05