OSCAR TORLASC bordslampa
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OSCAR TORLASCO, bordslampa, 1940-tal, för Lumi Italieien, stomme i mässing, rörligt skaft i kulled, höjd ca 44, skärmens diameter ca 30 cm
Ingår i temaauktionen Belsyning
Visst åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
835237
2020-11-05