Nils Gammelgard Ted net fällstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS GAMMELGARD, "Ted Net", stolar, 2 st, IKEA, 1970/80-tal, lackerad metall, fällstolar, sitthöjd 43 cm

Väderbitna, bruksslitage

835259

2020-11-09