Oljemålning Knut Norman

Oljemålning Knut Norman
Oljemålning Knut Norman
Oljemålning Knut Norman
Oljemålning Knut Norman
Oljemålning Knut Norman
Oljemålning Knut Norman

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KNUT NORMAN (1896-1977): Stadsmotiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 40x32 cm

835260

2020-11-12