Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
KNUT NORMAN (1896-1977): Stadsmotiv från Venedig, signerad, olja på pannå, ca 40x32 cm
835260
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här