Oljemålning Gustav Berlin
Valmis
2020-11-12
835263
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
GUSTAV BERLIN (1905-1988): Blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, ca 40x32 cm