Oljemålning Jules Schyl

Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl
Oljemålning Jules Schyl

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, daterad a tergo 1950, olja på pannå, ca 53x44 cm

835265

2020-11-12