Oljemålning Axel Olsson

Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson
Oljemålning Axel Olsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSSON (1919-2001): "Stojor i frånlandsvind", signerad Axel Olsson, olja på duk, ca 27x39 cm

835271

2020-11-12