Klocka 1900-tal

Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal
Klocka 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLOCKA, 1900-tal, mässing, Schweiz, märkt Geb Albertan Giesserei Luzern, läderrem med mässingsspänne, diameter ca 23 cm

Åldersrelaterad slitage

835272

2020-11-04