Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLOCKA, 1900-tal, mässing, Schweiz, märkt Geb Albertan Giesserei Luzern, läderrem med mässingsspänne, diameter ca 23 cm
Åldersrelaterad slitage
835272
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här