Stan Wys

Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 5/8 2013, stensockel, totalhöjd ca 33 cm

Sockel plakettmärkt

835282

2020-11-11