Rafael Bartolozzi blanteknik

Rafael Bartolozzi blanteknik
Rafael Bartolozzi blanteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAFAEL BARTOLOZZI (1943-2009): Komposition, blandteknik, akvarell och collage, signerad och daterad batolozzi 70, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32

Mindre reva i kanten

835286

2020-11-04