Rafael Bartolozzi blandtekni
Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RAFAEL BARTOLOZZI (1943-2009): Komposition, blandteknik, täckvitt och collage, signerad och daterad Bartolozzi 71, bladmått ca 50x65 cm
PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32
Zustandsbeschreibung
Lättare veck
835287
2020-11-04