Rafael Bartolozzi blandtekni

Rafael Bartolozzi blandtekni
Rafael Bartolozzi blandtekni

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RAFAEL BARTOLOZZI (1943-2009): Komposition, blandteknik, täckvitt och collage, signerad och daterad Bartolozzi 71, bladmått ca 50x65 cm

PROVENIENS: Galleri Paloma, Linnégatan 32

Zustandsbeschreibung

Lättare veck

835287

2020-11-04