Erik Langemark Hässleholm

Erik Langemark Hässleholm
Erik Langemark Hässleholm
Erik Langemark Hässleholm
Erik Langemark Hässleholm
Erik Langemark Hässleholm
Erik Langemark Hässleholm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK LANGEMARK (1915-1997): "HÄSSLEHOLMS KORKFABRIK", signerad och daterad E K-son Langemark -45, sepia, ca 32x52 cm,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

835304

2020-11-06