Jalusiskåp

Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp
Jalusiskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JALUSISKÅP, ekfanér, 1900-talets första hälft, invändig lådinredning, höjd ca 110 cm, bredd ca 47 cm, djup ca 36 cm

ytslitage

835310

2020-11-04