Janeric Johansson

Janeric Johansson
Janeric Johansson
Janeric Johansson
Janeric Johansson
Janeric Johansson
Janeric Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JANERIC JOHANSSON (f1950), porträtt, blandteknik på papper, signerad, daterad 1973, ca 52x42 cm

835314

2020-11-06