Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap med björkar vid vatten, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, ca 21x13 cm

835315

2020-11-04