Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, snurrmodell, 1960/70-tal, brun plyschklädsel, höjd ca 75 cm

bruksslitage, fläckar, fanérbortfall på benställning

835328

2020-11-04