Corneille färglitografi

Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi
Corneille färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): komposition med kvinna, signerad och daterad 81, 48/200, färgserigrafi, oramat blad, bladmått ca 65x50 cm

835337

2020-11-07