Lars Erik Falk färgserigrafi

Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi
Lars Erik Falk färgserigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 1985, numrerad III/XXV, färgserigrafi, motivmått ca 14x29,5 cm

ej examinerad ur ram

835341

2020-11-07